Про нас

"Робіть добро, поки ви існуєте"

                                 (Д.Дідро).

Діти – наше майбутнє і найбільша цінність. Але це й наша найбільша відповідальність – за їхнє життя й здоров’я. І коли діти хворіють чи травмуються, їхнім рідним дуже важливо бути впевненими, що  лікарі зроблять усе можливе, аби дитина одужала. З допомогою професійних знань, найсучаснішого обладнання, найефективніших ліків.

Про нас
Про нас

 

У сучасному суспільстві, на жаль, зростає частота та важкість травматизму серед дітей. Рішенням Київської міської ради від 24.12.2009р №898/2967 створено Київський міський центр дитячої нейрохірургії (КМЦДН). Тільки за 2015 рік нейрохірурги Центру надали профільну допомогу 8379  дітям. Госпіталізовано  872 дитини, проведено  313 операцій в стаціонарі. Переважна причина звернень - побутовий травматизм, але значно зросла й кількість травм, завданих на дитячих майданчиках. Дуже суттєва частка травм унаслідок ДТП, падіння побутових приладів. Найчастіше зверталися по невідкладну допомогу малятам до першого року життя - близько 54% від числа госпіталізованих у нейрохірургічний стаціонар. Тобто це діти, які перебувають під повною опікою дорослих!

Київський міський центр дитячої нейрохірургії надає професійну, якісну і висококваліфіковану допомогу дітям віком до 18 років, медперсонал робить усе можливе для збереження життя і здоров я своїх пацієнтів.

Київський міський центр дитячої нейрохірургії(далі КМЦДН) є бюджетна неприбуткова установа, що заснована на комунальній власності територіальної громади міста Києва. КМЦДН у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами Верховної Ради України, указами і розпорядженнями Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, рішеннями Київської міської ради, розпорядженнями виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), наказами Міністерства охорони здоров’я України, Департаменту охорони здоров’я  виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),  Статутом та іншими нормативними актами.        

КМЦДН має самостійний баланс, здійснює бухгалтерський і первинний медичний облік, усі фінансові операції здійснює через органи Державного казначейства України за місцем знаходження, веде статистичну звітність у встановленому законодавством України порядку, є юридичною особою, користується правом оперативного управління щодо закріпленого за нею майна.

 

Лікування дітей з нейрохірургічною патологією дуже складне: воно потребує значних інтелектуальних та матеріальних затрат, тривалої відновлювальної терапії, подекуди паралельної роботи з іншими суміжними спеціалістами тощо.

Ми прагнемо  стати сучасним і високотехнологічним закладом, гідним наших дітей. А чужих дітей, як відомо, не буває. Біда не вибирає за матеріальною чи соціальною ознакою. Це і є наша мета – допомогти Україні творити своє здорове сьогодення й майбутнє. Добро починається з кожного з нас. Ще А. Лінкольн писав: «Коли я роблю добро, я почуваю себе добре. Коли я роблю погано, я почуваю себе погано. Ось моя релігія». Закликаємо всіх, хто хоче й може допомогти, долучитися до цієї «релігії».

У нас уже є багато однодумців, які хочуть допомогти хворим дітям здійснити їхні найзаповітніші мрії, рости, вчитися – ПРОСТО ЖИТИ, ЛЮБИТИ СВІТ І ЛЮДЕЙ У НЬОМУ.  

Дякуємо всім, хто нам допомагає, й запрошуємо до співпраці.

Раз добром налите серце – вік не прохолоне!

Наші врачі