Щиро вдячні

Допомога небайдужих

 

Колектив Київського міського центру дитячої нейрохірургії та маленькі пацієнти нашого центру щиро вдячні нашим волонтерам, Інні Данченко та Ользі Дорошенко, Олександрові Кулику (Науково-практичний центр нейрореабілітації «Нодус») за благодійну допомогу в придбанні комплекту меблів, набору електродів для ВЧ-генератора MaxiumKLSMartin, поточної благодійної фінансової допомоги нашому закладу. Водночас, дбаючи про поранених бійців АТО, вони не забувають і про допомогу хворим дітям.

 

Неможливо не подякувати Благодійному фонду  «Україна 3000» та компанії Мак Дональдз. У благодійній акції «Щастя в Мак Дональдз», що тривала з 01 по 30 листопада 2013 року, вся Україна збирала кошти для допомоги травмованим дітям. Як благодійну допомогу 2014 року наш заклад отримав ВЧ-генератор Maxium KLS Martin, який використовується для проведення оперативних втручань дітям,  мінімізує крововтрату та травматизм під час операцій. Дана апаратура доти була лише в двох клініках України.

 

Подяка Благодійному фонду «Україна 3000», який в кінці 2014 року подарував нашому центру Набір для надання першої допомоги LIFEBASEIII з модулем MEDUMATStandard та модулем Oxygen (WM 8215);  електричні аспіратори WEINMANN; пристосування для транспортування пацієнтів «Комплект для травматології»(іммобілізаційні ноші, пневмо-шини, комірці для фіксації шийного відділу хребта, іммобілізатор голови Attucho).

 

Подяка Посольству Словацької Республіки, Віце-прем´єру, міністру закордонних справ Словаччини Мирославу Лайчаку, Надзвичайному і Повноважному Послу Словаччини в Україні Юраю Сівачеку, співробітникам Посольства Словацької Республіки за благодійну допомогу нашому центру, еквівалентну 10 тис. євро. За надані кошти 2014 року було придбано в операційну краніотом «Stryker» з комплектуючими, замовлено харчування для дітей, що перебувають на стаціонарному лікуванні.

 

Подяка Благодійній організації «Клуб Левів міста Києва» за безповоротну фінансову допомогу для наших маленьких пацієнтів 2015 р. – Систему  ультразвукової діагностики LOGIOC5 Premium.

 

Подяка благодійній організації  «Дитячий нейрохірургічний благодійний фонд Святого Миколая за допомогу в період 2014-2016рр. (комплект меблів для обладнання сестринського поста, допомога персоналу відділення нейрохірургії на «День медичного працівника» 2015р., ремонт стерилізатора, меблі в дитячу ігрову кімнату, пакувальні пакети для стерилізації медичних інструментів тощо.

 

Щира Подяка Мадяру Ігорю, який допоміг маленьким пацієнтам центру комплектуючими до функціональних ліжок, дитячими ліжками палатними та ін.

 

Подяка батькам наших пацієнтів, небайдужим людям, які допомагали нашому закладу.

 

Для довідок – в цілому по Україні 2015 року до дитячих нейрохірургів звернулось близько 7500 дітей, водночас, до Київського міського центру дитячої нейрохірургії  за 2015 р. - 8175. Тобто показник звернень до нашої установи перевершив загальнодержавний. І ця цифра зростає: 2016 р. кількість звернень до дитячого нейрохірурга КМЦДН становить 9273 дітей,  проведено 1985 амбулаторних операцій та 588 операцій у стаціонарі. На персонал КМЦДН величезне навантаження. Втім, сотні врятованих дитячих життів нівелюють будь-яку втому.

 

Дякуємо всім, хто нам допомагає  та цінує дитяче життя!

 

Колектив КМЦДН.